سوالات متداول

قبل ازخرید یک دستگاه تصفیه هوا چه سوال هایی باید بپرسم؟

این دستگاه تصفیه هوا چه موادی را از خانه من حدف می کند و چه مواردی را حذف نمی کند؟
فیلتر هپای این دستگاه تصفیه هوا از چه کلاس و چه استانداردی است؟
این دستگاه تصفیه هوا چه مقدار هوا را تصفیه می کند؟
آیا تعویض فیلتر این دستگاه تصفیه هوا مشکل است؟
فیلتر این دستگاه تصفیه هوا پس از چه مدت نیاز به تعویض دارد؟
قیمت فیلترهای تصفیه هوا چقدر است؟
آیا در صورت اشباع شدن فیلترهای تصفیه هوا، امکان تامین سریع آن ها وجود دارد؟
میزان صدای تولید شده توسط این دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟
آیا این دستگاه تصفیه هوا حالت مناسب خواب (صدای کم) دارد؟

چگونه اینترنت دستگاه تصفیه هوای ایرپروس را غیر فعال کنیم؟

شما می‌توانید اینترنت بی سیم دستگاه تصفیه هوای ایرپروس را از طریق تنظیمات اینترنت غیر فعال کنید. اما باید بدانید که در صورت غیر فعال کردن این گزینه، شما قادر نخواهید بود اطلاعات مربوط به آلودگی ذرات معلق ۲.۵ میکرون، دما و رطوبت هوا را از طریق اپلیکیشن دستگاه تصفیه هوای ایرپروس مشاهده کنید. در این صورت کنترل از راه دور دستگاه تصفیه هوای ایرپروس نیز غیر فعال خواهد شد.

چگونه قفل امنیتی دستگاه تصفیه هوای ایرپروس را فعال کنیم؟

قفل امنیتی دستگاه می‌تواند با نگه داشتن دکمه AI برای ۲ تا ۳ ثانیه فعال شود. پس از آن می‌توانید علامت قفل را نزدیک علامت AI در گوشه بالای سمت چپ نمایشگر بینید.

فیلتر هپا چیست؟

فیلتر هپا یک وسیله تصفیه هوای مکانیکی است. کلمه هپا به معنی فیلتر هوای با راندمان بالا است. این فیلتر در جنگ جهانی دوم اختراع شد تا مانع از خروج ذرات رادیواکتیو از آزمایشگاه ها شود. یک فیلتر هپای استاندارد باید بتواند حداقل ۹۹.۹۷% ذرات معلق ۰.۳ میکرون و یا بزرگتر را جذب کند.

قبل از خرید یک دستگاه تصفیه هوا چه موارد دیگری را باید مد نظر قرار بدهم؟

اگر خانه شما سیستم گرمایش و یا تهویه مطبوع از طریق کانال کولر دارد، ممکن است بتوان از جعبه‌های فیلتر تصفیه هوا از طریق سیستم تهویه و هواساز مرکزی استفاده کرد. مزیت این روش این است که هوا با فشار بسیار زیادی از میان فیلترهای تصفیه هوا می گذرد. البته امکان این که این فیلترها زودتر اشباع شوند وجود دارد.

 

چگونه سیستم دستگاه تصفیه هوای ایرپروس را به روز کنیم؟

سیستم دستگاه تصفیه هوای ایرپروس، به صورت خودکار به دنبال آخرین نسخه های به روز رسانی می‌گردد و هنگامی که آن را پیدا کند به شما پیغام می‌دهد.
هنگامی که پیغام به روزرسانی را مشاهده کردید، می‌توانید از طریق گزینه تنظیمات دستگاه، به روز رسانی را انتخاب کنید.
هنگامی که دستگاه در حال به روزسانی است، دستگاه را خاموش نکنید.
هنگامی گه به روزرسانی انجام شود، دستگاه به صورت خودکار خاموش و روشن خواهد شد و سپس پیغام “سیستم دستگاه به روزرسانی شده است.”

چگونه اینترنت بی سیم دستگاه تصفیه هوای ایرپروس را فعال کنیم؟

دستگاه تصفیه هوا را روشن کنید و دکمه سمت چپ را فشار دهید. سپس از فلش سمت چپ استفاده کنید تا گزینه تنظیمات اینترنت بی سیم را انتخاب کنید. لیست اینترنت را تازه کنید و اینترنت مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس کلمه عبور خود را وارد و کلمه اتصال را انتخاب کنید. هنگامی که دستگاه به اینترنت متصل شد، شما یک صفحه بارکد را مشاهده خواهید کرد. کیو آر کد را توسط اپلیکیشن دستگاه تصفیه هوای ایرپروس اسکن کنید تا دستگاه را پیدا کند.

چگونه از عمر باقیمانده فیلترهای دستگاه تصفیه هوای ایرپروس با خبر شویم؟

۲ راه برای با خبر شدن از باقیمانده عمر فیلترهای دستگاه وجود دارد. یک راه از طریق نمایشگر دستگاه تصفیه هوای ایرپروس است. گزینه تنطیمات را انتخاب و سپس اولین دکمه از سمت چپ را فشار دهید و اطلاعات مربوط به طول عمر فیلترها را ببینید. راه دوم دانلود اپلیکیشن موبایل دستگاه تصفیه هوای ایرپروس و استفاده از گزینه تنظیمات آن است.