ویژگی های هوشمند دستگاه تصفیه هوای ایرپروس

دستگاه تصفیه هوای ایرپروس سبک زندگی شما را یاد می‌گیرد و بر اساس آن عمل می‌کند

در صورتی که استفاده شما از دستگاه تصفیه هوای ایرپروس، از یک الگوی منظم پیروی 
می‌کند، با انتخاب حالت هوشمند، دستگاه این الگو را فرا گرفته و پس از مدتی بر اساس 
آن و به صورت خودکار عمل خواهد کرد.

از هوای تازه
 در لحظه ورود
به خانه لذت ببرید.

کنترل از راه دور منحصر به فرد از طریق اتصال به اینترنت

شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن ویژه ایرپروس، دستگاه خود را به راحتی از طریق تلفن‌های همراه هوشمند و یا تبلت، از هر نقطه‌ای مدیریت کنید.

دستگاه تصفیه هوای ایرپروس
در محل کار و محل تحصیل فرزندان شما

دستگاه تصفیه هوای ایرپروس در مدارس و مکان‌های آموزشیمسئولین مدارس و مهد کودک‌ها می‌توانند دستگاه را از راه دور کنترل کنند. هم چنین با استفاده از امکان اشتراک گذاری اطلاعات، والدین می‌توانند کیفیت هوای کلاس فرزندان خود را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنند.
دستگاه تصفیه هوای ایرپروس در محل کارافراد در هر لحظه می‌توانند از کیفیت هوای محل کار خود آگاه شوند. با این حال، کنترل و ایجاد تغییر در سیستم فقط توسط یک نفر امکان‌پذیر است. در صورتی که بیش از یک دستگاه ایرپروس در محل کار شما استفاده می‌شود، با امکان اتصال به شبکه، میتوان عملکرد کلیه دستگاه را به صورت مرکزی کنترل کرد.

سنجش دقیق کیفیت هوا با دستگاه تصفیه هوای ایرپروس

عملکرد دستگاه تصفیه هوای خود را ببینید و از آن مطمئن شوید

سنجش لحظه‌ای ذرات معلق زیر 2.5 میکرون (PM2.5)، ترکیبات آلی فرار، دی اکسید کربن، دما و رطوبت هوا. مهم نیست که از صفحه نمایش دستگاه تصفیه هوای ایرپروس استفاده می‌کنید یا اپلیکیشن موبایل و تبلت؛ شما می‌توانید کیفیت هوا را در هر لحظه زیر نظر داشته باشید.

با حسگر نور مخصوص دستگاه تصفیه هوای ایرپروس از خوابی راحت
و آرام لذت ببرید

ایرپروس با استفاده از حسگر نور، متوجه کاهش نور محیط شده و تنظیمات خود را به حالت خواب تغییر می‌دهد . هنگامی که این دستگاه در حالت خواب باشد، نور صفحه نمایش، خود به خود خاموش شده و صدای فن دستگاه نیز تا 26 دسیبل کاهش می‌یابد. قرارگیری پروانه در مرکز دستگاه و در میان فیلترها و عایق‌های صوتی به همراه بدنه دوجداره، ایرپروس را به دستگاهی فوق العاده کم صدا تبدیل کرده است.

فیلم دستگاهها UP